تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی

از خوردن این غذاها در سحر بپرهیزید!
از خوردن این غذاها در سحر بپرهیزید!
http://ramazaan.mihanblog.com/برای اینکه در طول روز معده تان ترش نکند از خوردن این غذاها بپرهیزید و همین طور ...یك متخصص تغذیه گفت: هنگام سحر از خوردن غذاهای خشک نظیر کوکو سبزی، کوکو سیب‌زمینی، کتلت و گوشت‌های سرخ شده همچون کباب كوبیده، جوجه‌کباب و ماهی خودداری کنید.

عباس شجاعی با بیان این مطلب افزود: این غذاها به همراه غذاهایی که ادویه زیادی دارند، باعث عطش زیاد و ترش کردن معده می‌شوند.

این متخصص اظهار داشت: تمام روزه داران، به خصوص آنهایی که دچار بیماری‌های گوارشی و معده هستند، سعی کنند از خوردن این غذاها پرهیز كنند و یا از لیمو ترش، ماست و سبزی خوردن در کنار این غذاها استفاده کنند.

وی بیان كرد: برای پیشگیری از بروز ناراحتی‌های گوارشی و سوزش سر معده، باید از مصرف زیاد غذاهای شیرین و چرب مانند زولبیا و بامیه در سحر یا افطار پرهیز کنند.

شجاعی افزود: مصرف سس مایونز، خامه، سوسیس و کالباس نیز در سحری یا افطاری مناسب نیست، زیرا این غذاها زمینه بروز ناراحتی‌های گوارشی نظیر ترش کردن معده را فراهم می‌کنند.
وی تاكید كرد: نوشیدن شش تا هشت لیوان آب در فاصله افطار تا سحر بسیار مناسب است نوشیده شود؛ برای پیشگیری از احساس تشنگی در طول روز، لیمو ترش تازه در پایان وعده سحری مصرف شود.

http://behfun.com/up/images/b18yvwbknlt3jxv9gvdk.gif

iconبرچسب‌ها : از خوردن این غذاها در سحر بپرهیزید!, از خوردن این غذاها در سحر بپرهیزید, کوکو سبزی, کوکو سیب‌زمینی, کتلت, گوشت‌های سرخ شده, کباب كوبیده, جوجه‌کباب, ماهی, عطش زیاد, ترش کردن معده, روزه داران, بیماری‌های گوارشی و معده, بیماری‌های گوارشی, معده, لیمو ترش, ماست, سبزی, سبزی خوردن, مصرف سس مایونز, خامه, سوسیس و کالباس, مصرف, سس مایونز, سوسیس, کالباس, لیمو ترش تازه, متخصص تغذیه, غذاهای ممنوع برای سحر, غذاهای مفید برای سحر, سحر, سحری, روزه, روزه داری,
  • نوشته: مدیریت سایت
  • جمعه 28 مرداد 1390
  • نظرات()