تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی

فروش فیلم آموزشی مسائل زناشوئی در مجموعه ۱۸- سال در داروخانه + تصویر


 

 

فروش فیلم آموزشی مسائل زناشوئی در مجموعه ۱۸-

سال در داروخانه + تصویر

 

 


به نقل از پژاواک :مجموعه ای تصویری با عنوان “  آشنای محبوب “به تازگی از سوی موسسه فرهنگی هنری آسیا  روانه بازار شده است که فروش آن از طریق داروخانه های سراسر کشور صورت می پذیرد و در آن به آموزش مسائل زناشوئی و مشکلات پیرامون آن می پردازد. در بروشوری که از سوی این موسسه منتشر شده است ذکر شده که این مجموعه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرده و برهمین اساس به صورت آزاد در فروشگاه های کشور به فروش می رسد و تهیه ی آن هم محدودیتی ندارد.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

 

مضمون این فیلم یا به اصطلاح کلیپ آموزشی نکته قابل توجه در این مجموعه ها  می باشد که مربوط به مسائل زناشوئی و مشکلات آن می باشد و نکته بارز آن برچسب ۱۸- بر روی این مجموعه هاست.
چگونه است به همین راحتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز چنین مجموعه هایی را صادر می کند و حداقل محدودیت های سنی را جهت فروش این مجموعه ها درست قائل نمی شوند به طوری که یک کودک نیز این مجموعه ها را براحتی می تواند خریداری کند.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

 

آیا براستی جهت آموزش مسائل جنسی راه های بهتری وجود ندارد؟ و حال آن که این طرز آموزش از سوی وزارت ارشاد مجوز دریافت می کند آیا حتی المقدور برای فروش اینگونه مجموعه ها راه و روش درست تری وجود ندارد تا اینگونه مجموعه ها که مسلما برای سنین نوجوان و جوان مضر می باشند به همین راحتی در اختیار این قشر آشیب پذیر قرار نگیرد؟  آن هم به صورت کاملا قانونی!
در انتها تصویری ار این  بروشور تبلیغاتی را مشاهده می کنید که مسائل جنسی صراحتا و بی هیچ ابائی در آن به میان آمده است.

 


http://behfun.com/up/images/ue5c5uiv3lojl42oj1t.gif http://behfun.com/up/images/ue5c5uiv3lojl42oj1t.gif

 

iconبرچسب‌ها : آموزش مسائل جنسی, آموزش مسائل زناشوئی, آموزش نکات زناشویی, جدیدترین اخبار ایران و جهان, خرید مجموعه آشنای محبوب, رفع مشکلات جنسی, مشکلات زناشویی, نکات زناشویی, کلیپ آموزش زناشویی,
  • نوشته: مدیریت سایت
  • یکشنبه 6 شهریور 1390
  • نظرات()