تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

 

 

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان


 


نتایج اولیه آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۰ به صورت کارنامه تنظیم شده و از روز شنبه ۵ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می شود.

داوطلبان این آزمون می توانند از ۵ شهریور به منظور اطلاع از نتیجه آزمون خود و مشاهده کارنامه نتایج اولیه به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه و یا شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد نسبت به پرینت کارنامه خود اقدام کنند.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی در این آزمون شده اند، لازم است با دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیل، فرم انتخاب رشته های اینترنتی خود را تکمیل کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۸ شهریور تا روز یکشنبه ۱۳ شهریور در سایت اینترنتی سازمان قابل دسترس است و علاوه بر آن از طریق باجه مرکزی پست در هر شهرستان و در شهرستانهای بزرگ از طریق مناطق پستی در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند با مراجعه به مراکز پستی شهرستان و یا مناطق پستی محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ ۸ هزار ریال (۸۰۰ تومان) در مهلت مذکور، نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

داوطلبان می توانند در محدوده زمانی ۹ صبح روز سه شنبه ۸ شهریور تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ شهریور نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی اقدام کنند و پس از تأیید نهایی شماره رمز ۱۵ رقمی را به عنوان رسید دریافت کنند در صورتی که داوطلب شماره رسید را از سیستم دریافت نکند انتخاب رشته وی تکمیل نشده است.

کد محل های انتخابی درج شده در فرم انتخاب رشته اینترنتی پس از گرفتن تأییدیه (رمز ۱۵ رقمی) به هیچ عنوان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

به گزارش مهر، آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز ۶ مرداد در ۶۶ شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت ۳۷۲ هزار و ۹۲۹ نفر برگزار شد.

 

 


http://behfun.com/up/images/2aqpjyrih1p3tn0w07be.gif http://behfun.com/up/images/2aqpjyrih1p3tn0w07be.gif

iconبرچسب‌ها : www.sanjesh.org, آزمون پذیرش دانشجو, انتخاب رشته های تحصیلی, دامپزشکی, دفترچه راهنمای انتخاب رشته, سازمان سنجش آموزش کشور, علوم انسانی, فرم انتخاب رشته های اینترنتی, نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 90, هنر, کارشناسی ناپیوسته, کشاورزی, گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه, گروه های آموزشی پزشکی,
  • نوشته: مدیریت سایت
  • دوشنبه 7 شهریور 1390
  • نظرات()