تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی

پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی + تصاویر

 

تیشرت لاعری مردانه

 

 

 

پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی + تصاویر

 
به نقل از مشرق: فیلمی به کارگردانی رولند جفی با نام جای اژدها (There be dragons)  است که گلشیفته فراهانی در پروژه تازه کارگردان رولند جافی که یک فیلم درام است،در نقش لیلا با او همکاری می‌‌کند.

 

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

این فیلم  به مدت ۱۲۲ دقیقه و  محصول سال ۲۰۱۱ میلادی– اسپانیا و در ژانر بیوگرافی، درام می باشد و دیدن این فیلم به افراد زیر ۱۳ سال در خارج از ایران نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود.
داستان این فیلم که وحشت در جنگ داخلی اسپانیا همه جا را فرا گرفته است او توسط یک روزنامه نگار به ارتباطات عمیق پدرش و نفوذ عمیق و تاریک او در زندگی است، پی می برد.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

از جمله فیلم‌های دیگری که قرار است در آینده اکران شوند و گلشیفته فراهانی در آن‌ها بازی می‌کند ، نقش اول فیلم فرانسوی به نام (Si tu meurs, je te tue) به کارگردانی (Hiner Saleem) و در فیلم (Chicken with Plums) به کارگردانی (Vincent Paronnaud) و (Marjane Satrapi) حضور داشته است.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

چندی پیش گلشیفته فراهانی طی اظهاراتی که همراه عکسهای وی در نشریه مد wox – که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد- گفته بود که از حجاب متنفر است.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

 

از سوی دیگر گلشیفته فراهانی در فیلم “جای اژدها” براحتی بازیگر مرد فیلم “دوگاری اسکات” را می بوسد و در تختخواب هتل با لباس خواب در کنار اومی خوابد و صحنه های نیمه برهنه وی با دوگاری اسکات که نقش دوست پسر وی را دارد، سکانس های دیگر فیلم را شکل داده اند. اینجاست که معلوم می شود چرا این هنرپیشه جوان پیش از این موفق، باید از حجاب متنفر باشد.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

اخیرا نیز معاون سینمایی وزیر ارشاد آقای جواد شمقدری در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران گفته بود:«من یک بار در دوره مسئولیتم در مورد گلشیفته فراهانی گفته بودم که می‌تواند برگردد. البته این امکان در آن مقطع وجود داشت. اما بعدا اتفاق‌های دیگری افتاد.مچنین وی در اظهاراتی میگویدکه  ممکن است من ۲۰ سال قبل به کسی رأی داده باشم که الان قبولش نداشته باشم. شرایط طی یک سال و نیم گذشته  تغییر کرده است و دیگر مشکل گلشیفته فراهانی در حوزه اختیارات ما نیست در حالی که اخیرا هم شنیده‌ایم که وی در فیلمی در کردستان بازی کرده که صحنه‌های ناجوری دارد. که در این صورت بعید است خود جامعه بازیگری علاقه به حضور ایشان داشته باشد.

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

اما این داستان روی دیگری هم دارد، قبل از این و دقیقا زمانی که گلشیفته فراهانی در فیلم “ریدلی اسکات” بازی کرد و پس از آن هم تصاویر  بدون حجاب وی در رسانه ها و سایت های اینترنتی منتشر شد؛ بعضی از صاحب نظران حوزه فرهنگ و هنر که سابقه غرب را در چنین پروژه هایی دیده بودند زبان به هشدار گشودند؛ آنها نمونه های مختلفی چون گلشیفته فراهانی را دیده بودند، چه از نوع وطنی آن که در سال های پس از پیروزی انقلاب نمونه های متنوع داشت و چه از انواع دیگر غیر وطنی اش.

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

 

 

کم نبودند کسانی همانند گلشیفته فراهانی که با امید به تبدیل شدن به ستاره سینمای هالییوودی به تمام سنت های وطنی اش پشت پا زدند و همه چیز را نادیده گرفتند.
اما در نهایت و زمانی که استفاده تبلیغاتی این ستاره ها به پایان می رسد کم کم نشریات مبتذل مد هم حتی به سراغ آنها نخواهند رفت و تازه تلخی غربت و مزه گس آلت دست شدن حس می شود. احساس بدی آنقدر بد که تلخی آن را حتی می شود از یادداشت پدر گلشیفته یعنی بهزاد فراهانی حس کرد.
در این روزها بیشر از هر چیز به یاد بچه هایی هستم که در خارج از کشور فعالیت می کنند و از کشور خود دور هستند ، نقاشان، موسیقی دان ها، بازیگران، کارگردانان و… همه هنرمندانی که ایران را ترک کرده اند و دور از اینجا مشغول کارهای هنری شده اند، علت آنها برای ترک کشورشان هر چه باشد،ما باید به این فکر کنیم که چه راهی برای آنها وجود دارد. ما غربت را نمی شناسیم و وقتی از آن دور هستیم، درکی از آن نداریم، اما وقتی در آن قرار می گیریم، می فهمیم خیلی سخت تر از آن چیزی است که تصور می کرده ایم. من وقتی که در پاریس سکته کردم و چند روزی خوابیدم. ایرانی های مقیم آنها به دیدنم آمدند و بسیار به من لطف کردند. وقتی به این اتفاقها نگاه می کنم، می بینم جوانانی که ساکن خارج از ایران هستند،عاطفه شرقی شریف خود را دارند، اما غصه ناهنجارغربت هم در دلشان هست و آنها را رنج می دهد. وقتی از دور به آنها نگاه می کنیم، می بینیم دارند زندگی می کنند، کار می کنند و… اما غصه هایشان را نمی بینیم، چرا شرایط باید طوری باشد که هنرمندان اهل فکر ما ترجیح بدهند جای دیگری زندگی کنند؟ این موقعیت باید سامان داده شود. دولت باید با کسانی که از اینجا رفته اند، برخورد موجهی داشته باشد، چون هنرمندان ما، انسان های شریفی هستند. انسان هایی اهل فکر که به امور ناهنجار اشتغال دارند، بلکه اهل فکر و فرهنگ هستند. هم دولت و هم ما باید شرایطی را فراهم کنیم که هنرمندانمان برای بازگشت احساس امنیت کنند و به فکر برگشتن باشند. اما این اتفاق نمی افتد و این تلخ است… خیلی تلخ است.”

 

 

www.behfun.com | بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان

اما چه باید کرد که الغریق یتشبث بکل حشیش- کسی که در حال غرق شدن است به هرچیزی چنگ می زند- و همین است که گلشیفته فراهانی هر روز بیش از دیروز پل های پشت سرش را خراب کرد در حالی که از آن سو هم نتوانست تا جای پای محکمی برای خودش دست و پا کند. حالا گلشیفته فراهانی در فیلم های دست چندم بازی می کند و با مجله های مد- و نه سینمایی- مصاحبه می کند و در این سو پدرش یادداشت های ملتمسانه می نویسد؛ اما خود کرده را تدبیر نیست.

 

 

عینک دید در شب

 

iconبرچسب‌ها : با نام, بیوگرافی گلشیفته فراهانی, جای اژدها, رولند جفی, شماره تلفن گلشیفته فراهانی, عکس گلشیفته فراهانی, عکسهای بدون حجاب گلشیفته فراهانی, عکسهای جدید گلشیفته فراهانی, عکسهای فیلم جای اؤدها, فیلم جدید گلشیفته فراهانی, فیلمی به کارگردانی, فیلمی به کارگردانی رولند جفی با نام جای اژدها,
  • نوشته: مدیریت سایت
  • سه شنبه 12 مهر 1390
  • نظرات()