تبلیغات
بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی

دستور موقت کمیته انضباطی درمورد شیث و نصرتی


دستور موقت کمیته انضباطی درمورد شیث و نصرتی

 

 

 دستورموقت کمیته انضباطی درمورد شیث و نصرتی
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون پس از مشاهده فیلم دیدار تیم های داماش گیلان و پرسپولیس که در هفتم آبان در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد، رای خود را صادر کرد.

شیث رضایی و محمد نصرتی بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات انتسابی تا اطلاع ثانوی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه و حضور در تمامی مسابقات رسمی و کلیه اماکن ورزشی محروم و تعلیق شدند. رای صادره قطعی و لازم الاجراست. جلسه رسیدگی متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است این حکم به ستاد رسیدگی تخلفات حرفه ای فوتبال ارسال شده و تخلفات دیگر بازیکنان در دست بررسی برای صدور حکم لازم است.

iconبرچسب‌ها : انضباطی, تخلفات انتسابی شیث رضایی و محمد نصرتی, تخلفات بازیکنان تیم پرسپولیس, حکم محرومیت شیث رضایی, حکم محرومیت محمد نصرتی, در موردنصرتی, دستور موقت, دستورموقت کمیته انضباطی درمورد شیث و نصرتی, سایت فدراسیون فوتبال, ستاد رسیدگی تخلفات حرفه ای فوتبال, شیث, شیث و نصرتی, فیلم دیدار تیم های داماش گیلان و پرسپولیس, محرومیت مدافعان پرسپولیس تا اطلاع ثانوی, کمیته, کمیته انضباطی, کمیته انضباطی در مورد, کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال,
  • نوشته: مدیریت سایت
  • سه شنبه 10 آبان 1390
  • نظرات()